هزینه اشتراک پلتفرم فیلیمو افزایش پیدا کرد؛ شما از فیلیمو استفاده می کنید؟

هزینه اشتراک پلتفرم فیلیمو افزایش پیدا کرد؛ شما از فیلیمو استفاده می کنید؟

هنونطور که احتمالا در جریان هستید هزینه اشتراک سرویس تماشای آنلاین فیلم فیلیمو مجددا افزایش قیمت داشته و برای تهیه اشتراک یک ماهه باید مبلغ ۹۹ هزار تومان پرداخت کنید . این درحالی هست که تنها چند ماه قبل اشتراک این سرویس افزایش نرخ رو تجربه کرده بود .

فیلیمو دلیل این افزایش قیمت رو افزایش هزینه ها اعلام کرده و توضیح داده هزینه های تولید محصولات فرهنگی و اختصاصی این سرویس از محل همین اشتراک ها تهیه میشه . این درحالی هست که کاربران حتی بعد از پرداخت هزینه اشتراک ۹۹ هزار تومانی همچنان باید با تبلیغات درون این سرویس روبرو باشند .

در همین بین، سرویس اشتراک ویدیو دیگر یعنی نماوا طی بیانه‌ای اعلام کرد که قیمت اشتراک ها را تغییر نداده و فعلا برنامه‌ای برای این کار ندارد .

 

فیلیمو

 

چندی پیش نیز آمار و ارقام سالانه سرویس فیلیمو منتشر شده بود که به وضوح رشد این سرویس را نشان میداد و تعداد کاربران این سرویس به وضوح افزایش پیدا کرده است، درحالی که بخش وسیعی از کاربران اینترنتی ایران در شبکه های اجتماعی مختلف این سرویس را عامل اصلی فیلترینگ بسیاری از سایت های دانلود فیلم دانسته و اعلام کرده‌اند حاضر به تهیه اشتراک این سرویس نیستند .

برخی از کاربران ابراز کرده‌اند محصولات غیرایرانی فیلیمو دارای لایسنس نبوده و به همین دلیل تا زمانی که میشود این آثار رو به شکل رایگان در سطح اینترنت به دست آورد دلیلی بر استفاده از سرویس فیلیمو یا سرویس های مشابه نیست .

اما احتمالا بزرگترین گروه کاربران که اعلام کرده‌اند حاضر به تهیه اشتراک این سرویس نیستند دلیل خود را سانسور و حذفیات آثار اعلام کرده‌اند . حذفیاتی که در خیلی از موارد به بدنه اثر صدمه جدی وارد می کند .

فیلیمو تنها مخالف ندارد و خانواده های زیادی هستند که اعلام کرده‌اند به صورت مداوم از این سرویس استفاده می کنند و دلیل اصلی هم سریع و در دسترس و مطمئن بودن محتوای آن برای خانواده های ایرانی است و همچنین کودکانی که محتوای انیمیشنی این پلتفرم حسابی به مذاج آنها خوش می آید .

با تمام این ها، آیا شما جزو مشترکین فیلیمو هستید؟ دلایل شما برای استفاده یا عدم استفاده از این سرویس چیست؟

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *