نقد های فیلم Monster Hunter (شکارچی هیولا)

تریلر جدیدی از فیلم Monster Hunter

نام فیلم: Monster Hunter (شکارچی هیولا)

ژانر: فانتزی، اکشن، ماجراجویی

نویسنده و کارگردان: Paul W.S. Anderson

بازیگران:  Milla Jovovich, Tony Jaa, T.I

تاریخ اکران: 18 دسامبر 2020(28 آذر 1399)

خلاصه داستان: این فیلم که بر اساس یکی از پرفروش ترین فرنچایز های تاریخ بازی های ویدیویی ساخته شده است، داستان گروهی از سربازان انسانی را به نمایش میگذارد که گرفتار طوفان شن میشوند و به این ترتیب ناخواسته به دنیای هیولاها ورود میکنند. آنها مجبور میشوند تا برای بازگشت به دنیای خودشان (دنیای ما انسان ها) به رهبری زنی به اسم آرتمیس (با بازی میلا یوویچ) با این هیولا ها وارد مبارزه شوند.

این فیلم از طرف منتقدین امتیاز 47% را کسب کرده است

در ادامه برخی از نظرات منتقدین را باهم میخوانیم:

Sara Michelle Fetter

"شکارچی هیولا" دقیقاً چیزی را به نمایش میگذارد که مخاطب انتظار دارد، نه بیشتر و نه کمتر و نه هیچ چیز دیگری. این موضوع از نظر من قابل قبول است و ضعف فیلم به حساب نمی آید.

Chris Stuckmann

گاهی موقع تماشای بعضی فیلم ها دلم میخواهد مغزم را خاموش کنم تا بتوانم از فیلمی که میبینم لذت ببرم.موقع دیدن "شکارچی هیولا" واقعاً این کار را کردم، اما حتی این کار هم به بهبود فیلم هیچ کمکی نکرد.

Peter Debruge

این فیلم زیاد با عقل جور در نمی آید، اما حداقل از لحاظ بصری جذاب است و بد نیست انسان در کنار یک دوست به تماشای آن بنشیند و در مورد فیلم با او صحبت و شوخی کند.

Noel Murray

اگر بخواهیم منصفانه نگاه کنیم، هیولا ها و شکارچی ها، تنها چیزهایی هستند که از ابتدای فیلم انتظار دیدنشان را داریم و "اندرسون" از اولین سکانس تا تیتراژ پایانی، هر دوی این ها را مدام به نمایش میگذراد. میشود گفت کلیت عنوان با کلیت فیلم بیش از حد مطلوب تناسب دارد.

Lgnatly Vishnevetsky

"یوویچ" آخرین قهرمان اکشن کلاسیک ما است که میتواند شانه به شانه ی بزرگان دهه ی 80 گام بردارد؛ البته به شرطی که دیالوگ ها آبکی و همراه با زرق و برقی ساختگی باشند.

Barry Hertz

"شکارچی هیولا" به تمامی شکل های "ابر-احمقانه" جذاب است.

Christian Holub

فیلمی که حتی زحمت جمع بندی داستانش را نمیکشد، اما در عوض به طور بسیار مبهمی ادامه ی فرضی آن را مطرح میکند، خودش به شما میگوید به چه اندازه ای باید آن را جدی بگیرید.

Steve Pond

شاید برخی از مخاطبینی که صرفاً نگاه سرگرم کنندگی به فیلم ها دارند، بتوانند "شکارچی هیولا" را به عنوان فیلم خوب بپذیرند؛ اما برای بقیه ی ما، حقیقتاً تنها واکنش قابل قبول میتواند این باشد:«جانم؟بیخیال...»

Jeannette Catsoulls

ما مانده ایم و پلاتی به شدت مختصر که باید صحنه های متوالی جنگ و گفتگوهای خشک آن را با دیالوگ هایی مانند:«خدای من» و «اَاَاَه» تحلیل کنیم.

Richard Whittaker

این فیلم همان دست و پا زدن ها و تقلا های بدون شکل و فرمی است که از "اندرسون" انتظار میرفت. اگر شما مشکلی با این قضیه ندارید، "شکارچی هیولا" قطعا ارزش دنبال کردن را دارد.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *