خلاصه نقدهای فیلم I Care a Lot

نقدهای فیلم I Care a Lot

فیلم I Care a lot ( من خیلی اهمیت می دهم) داستان زنی است که به عنوان سرپرست قانونی افراد مسن، قضات را فریب داده و با دریافت مستمری آنها زندگی خود را می گذراند اما در مواجهه با قربانی آخر خود که ارتباطاتی با یک گانگستر خطرناک دارد، حسابی به دردسر می افتد.

 

کارگردان: جی بلاکسون

بازیگران: رزمند پایک، دیوید دیکلینج، ایزا گونزالس، کیریس مسینا و دایان وست


 

دیوید رونی از هالیوود ریپورتر:

این فیلم هم می تواند به طرز دلپذیری شرورانه و هم نارس و ناکامل باشد و این بستگی به نگاه شما دارد. در طول تماشای فیلم بارها صحنه های آن را مرور و بازبینی کردم و بطور قطع می توانم بگویم که هیچ صحنه ای نبود که مجذوبم نکند.

 

بنجامین لی از گاردین:

این یک دست آورد مهم و قابل اتکا هم برای رزمند پایک (بازیگر) و هم بلاکسون (کارگردان) است ، یک خوراک کوچک تند برای ما که داستان ها را با چاشنی کمدی ترجیح می دهیم.

 

اوون گلیبرمن از ورایتی:

« من خیلی اهمیت می دهم» یک تریلر با دقت پرداخت شده و مهیج است.

 

کیتی رایف از اِی وی کلاب:

بازی رزمند پایک مانند کارکترش در فیلم چشمگیر است و رویارویی او با دیکلینچ ( بازیگر تاج و تخت) لحظات جذابی را برای مخاطب رقم می زند.

 

استیو پاند از دِ رَپ:

« من خیلی اهمیت می دهم»  فیلمی بسیار سرگرم کننده است و اگر تعریفی لیبرال از کلمه شرارت داشته باشیم، به معنای واقعی شرورانه ؛ اما قبل از اینکه شما را به عمق شرارت غوطه ور کند هر از چند گاهی با رگه هایی از انسانیت شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

کیت اربلند از ایندی وایر:

با کمی تغییر  “من خیلی اهمیت می دهم” می تواند یک فیلم ترسناک یا یک درام آزاردهنده باشد ، اما حس شوخ طبعی تاریک بلاکسون (کارگردان) آن را حتی در بدترین لحظاتش بسیار سرگرم کننده جلوه می دهد.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *