معرفی کامل سریال کمتر دیده شده 1-1-9

معرفی کامل سریال کمتر دیده شده 1-1-9

اگر به دنبال یک سریال تماما جذاب و تماشایی می گردید، با ندیدن 1-1-9 خود را از لذت بزرگی محروم کرده اید.سریالی که افت محسوسی نمی کند؛ شخصیت پردازی اش قابل دفاع است و خرده داستان هایش شگفت انگیز است!

محوریت کلی این سریال حول محور چالش ها و تجربیات پر استرس و هیجان انگیز امدادگران، آتش نشانان و ماموران پلیس در بحران های کوچک و بزرگ است.نام سریال هم مربوط به شماره اپراتور گروه امداد و نجات است.هر قسمت معمولا با یک فاجعه شروع می شود و کات!دیالوگ معروفِ 1-1-9.مورد اضطراری شما چیه؟

همانطور که اشاره شد، بخش بزرگی از سریال، صرف چالش ها و بحران های گروه امداد و نجات می شود. و در بخش دیگر آن، صاحبان اثر ما را به زندگی افرادی که دچار مشکل شده اند نزدیک می کنند.بنابراین، سریال از شمار بازیگران فرعی زیادی برخوردار است که وظیفه ی عوامل تولید را سخت تر می کند.بازی بسیاری از بازیگران فرعی قابل قبول است و برخی هم تصنعی و بی روح.

گاهی سریال می تواند شما را به گریه شدید بیندازد، گاهی هم بخنداند.گاهی هم از شدت احساساتی شدن، از آن ور بوم می افتد! یکی از دلایل درخشان بودن شخصیت پردازی این سریال، خلق شخصیت های خاکستری است.شخصیت های اصلی، فارغ از خوب یا بد بودن، برای بیننده، خواستنی و پذیرفتنی هستند.این سریال، تاکنون سه فصل تولید شده(۴۶ قسمت) روزی که می خواستم به سمت این سریال ناآشنا بروم، امیدوارم بودم فصل سه، آخرین فصل این سریال باشد.اما حالا مشتاقانه منتظر فصل چهار سریال دوست داشتنی 1-1-9 هستم.

نام: 1-1-9

سال شروع پخش: ۲۰۱۸

ژانر: درام،اکشن

تعداد فصل: ۳

تعداد قسمت: ۴۶

زمان میانگین هر قسمت: ۴۵ دقیقه

کشور: آمریکا

سازنده: رایان مورفی،برد فالچوک،تیم ماینیر

بازیگران: آنجلا باست،پیتر کراوزه،الیور استارک،آیشا هیندز،کنت چوی،راکموند دانبار،کانی بریتون،جنیفر لاو هیوت،رایان گوزمن،کورین ماسیا و…

شبکه: فاکس


“به قلم مصطفی تاج”


تریلر فیلم 1-1-9 رو توی ویدیو یوتیوب ببینید.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *