فیلم Tenet کریستوفر نولان; خوب یا بد؟ – نظرسنجی به پایان رسید

فیلم Tenet کریستوفر نولان; خوب یا بد؟

تازه ترین اثر کریستوفر نولان به نام Tenet بعد از کش و قوس های فراوان به دلیل شیوع ویروس کرونا سرانجام سپتامبر ۲۰۲۰ اکران شد و از همون لحظه اول موافقان سختگیر و مخالفان سختگیرتری داشت . بعضی از منتقدین فیلم رو بالاتر از توقعات و شگفت انگیز دونستن و بعضی هم اعتقاد داشتن که Tenet شاهکار نیست و صرفا مهیج هست .

خیلی ها معتقد بودن به دلیل پیچیدگی، امکان لو رفتن داستان، حتی اگر بخواهید، وجود ندارد و درمقابل خیلی ها پیچیدگی های فیلم رو بی دلیل دونستن . این نظرات صرفا از سمت منتقدان نبوده و فیلم بین ها هم دقیقا در همین دو دسته قرار داشتن و بحث های طولانی درباره این فیلم توی شبکه های اجتماعی و جمع های دوستانه و حتی غیر دوستانه شکل گرفت .

ما اما با خودمون فکر کردیم شاید بحث درباره اثبات خوب یا بد بودن این فیلم بی فایده باشه . شاید فیلم Tenet کریستوفر نولان به گونه ای هست که اگر با دیدنش دوستش داشتید موافق تمامش هستید و اگر دوستش نداشتید هم مخالفش . پس شاید یک رای خوب و بد تمام چیزی هست که برای این فیلم لازم باشه و شاید درآینده، مثل خیلی از آثار، زمان خوب یا بد بودن این فیلم رو مشخص کنه .

پس چه مخالف یا موافق ساخته جدید نولان هستید، نظرسنجی برای شماست . این نظرسنجی یک هفته ادامه پیدا میکنه و نتایج اون بعد از پایان رای گیری اعلام میشه .

نتیجه نظرسنجی رو ببینید 

مطالب مشابه

2 پاسخ به “فیلم Tenet کریستوفر نولان; خوب یا بد؟ – نظرسنجی به پایان رسید”

 1. زینب توانافر گفت:

  به نظرم فیلم ضعیفی بود.هم از نظر داستانی و هم از نظر بازی ها پر از ایراد بود و میتونست خیلی بهتر از این باشه

  • بشین پاش گفت:

   واقعا نظرات مختلفی درباره این فیلم وجود داره . همونطور که توی متن اشاره شد این موضوع فقط محدود به فیلم بین ها نمیشه و بین منتقدهای بزرگ هم این اتفاق هست .
   سعی میکنیم بزودی یه مقاله جامع درباره فیلم Tenet آماده کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *