فیلم های مورد انتظار DC + تاریخ انتشار

فیلم های مورد انتظار DC به همراه تاریخ انتشار

در چند سال گذشته کمپانی برادران وارنر چندین فیلم مرتبط با کمیک های DC رو منتشر کرده.فیلم هایی مثل:

Man of Steel, Batman V Superman, Suicide Squad,  Wonder Woman, Justice League, Aquaman, Shazam!, Joker, Birds of Prey

این فیلم ها نقد های مثبت و منفی زیادی همراه خودشون داشتن.بعضی از این فیلم ها تونستن موفقیت های مالی خوبی بدست بیارن که در نتیجه ی این موفقیت ها ساخت دنباله های بعدی این فیلم ها تایید شدن.در ادامه فیلم های آینده ی DC رو همراه با تاریخ انتشار معرفی میکنیم.البته بعضی از این فیلم ها تاریخ انتشار مشخص یا کارگردان مشخصی براشون در نظر گرفته نشده.و فعلا در حال توسعه هستن و حتی ممکنه با شکست پروژه های آماده ی انتشار،ساخت بعضی از این پروژه های در حال توسعه از برنامه خارج بشه.


The Suicide Squad

تاریخ انتشار: 6 آگوست 2021  /  15 مرداد 1400

کارگردان: جیمز گان

بازیگران: مارگو رابی، میکل روکر، ادریس آلبا،جان سینا، وایولا دیویس، جول کینامان، جی کورتنی، ناتان فیلیون، دیوید دستملچیان، تایکا وایتیتی، آلیسا براگا، شان گان، استورم رید، پیت دیویدسون، فلولا بورگ، پیتر کپلدی، خوآکین کوسیو، میلینگ ان جی، خوآن دیگو بوتو، استیو آگی، تیناشه کاجس، دنیلا ملچیور، خولیو روییس، جنیفر هالند

ابتدا جیمز گان برای نوشتن فیلمنامه انتخاب شد و مدتی بعد مشخص شد کارگردانی این اثر هم بر عهده ی جیمز گانه.اعلام شد که این فیلم یه ریبوت و یه دنباله از فیلم جوخه انتحاری سال 2016 هست.ویل اسمیت با نقش ددشات حضور نداره.اما بازیگر های دیگر مثل: مارگو رابی در نقش هارلی کوئین، وایولا دیویس در نقش آماندا والر، جول کینامان در نقش ریک فلگ و جی کورتنی در نقش بومرنگ به این فیلم برگشتند.


The Batman

تاریخ انتشار: 1 اکتبر 2021  /  9 مهر 1400

کارگردان: مت ریوز

بازیگران: رابرت پتیسون، زویی کرویتز، کلین فرل، پاول دانو، اندی سرکیس، جفری رایت، جان تورتورو، پیتر سارسگارد

ابتدا بن افلک در سال ۲۰۱۵ موافقت کرد که نویسندگی و کارگردانی فیلم مستقل بتمن رو انجام بده.و حتی فیلمنامه ای رو به همراه جف جانز نوشت.اما بعد تصمیم گرفت نقش بتمن رو بازی کنه و از کارگردانی انصراف داد و مت ریوز جایگزین او شد.اما در سال ۲۰۱۹ اعلام شد بن افلک نقش بتمن رو در این فیلم بازی نمیکنه.و رابرت پتیسون جایگزین او شد.مت ریوز هم گفته که اتفاقات این فیلم ۲ سال بعد از اینکه بروس وین به بتمن تبدیل شده رخ میده.و یه فیلم رمز آلوده که بتمن رو در حال تحقیق درباره ریدلر و جرم هایی که مرتکب شده دنبال میکنیم.


Black Adam

تاریخ انتشار: 22 دسامبر 2021  /  1 دی 1400

کارگردان: جوم کالت سرا

بازیگران: دواین جانسون، نواح کنتنیو

ابتدا قرار بود دواین جانسون یکی از بازیگر های فیلم شزم و به عنوان نقش منفی باشه.بعد قرار شد دو فیلم جداگانه ساخته بشه.یکی برای شزم و یکی هم برای بلک آدام. Adam Sztykiel برای نویسندگی و Jaume Collet-Serra برای کارگردانی این فیلم انتخاب شدن.در این فیلم قراره گروه the Justice Society of America معرفی بشه.در این گروه شخصیت های جدیدی مثل Atom Smasher ، Dr. Fate ، Hawkman و Cyclone حضور دارن.


Justice League: The Snyder Cut

تاریخ انتشار: 2021

کارگردان: زک اسنایدر

بازیگران: بن افلک، هنری کویل، گل گدوت، جیسن موموآ، ازرا میلر، ری فیشر

پس از سال ها تقاضای طرفداران و تشکیل کمپین های مختلف بلاخره Warner اعلام کرد نسخه ی اسنایدر کات در HBO MAX منتشر میشه.هنوز تاریخ دقیقی برای انتشارش مشخص نشده اما گفته شده که در سال ۲۰۲۱ منتشر میشه.خود زک اسنایدر گفته لیگ عدالت به صورت یک مینی سریال چهار بخشی خواهد بود.


DC Super Pets

تاریخ انتشار: 20 می ۲۰۲۱  /  30 اردیبهشت 1401

کارگردان: جرید استرن،سام جی لوین

جرد استرن که قبلا نویسندگی بتمن لگو رو انجام داده در این انیمیشن در کنار جان ویتینگتون به عنوان نویسنده و در کنار سام جی لوین به عنوان کارگردان این انیمیشن انتخاب شده.اگرچه این انیمیشن روایت اصلی DCEU نیست،اما هنوز یه نسخه اصلی DC به حساب میاد.


The Flash

تاریخ انتشار: 3 ژوئن 2022  /  13 خرداد 1401

کارگردان: اندی موشیتی

بازیگران: ازرا میلر، مایکل کیتن، بن افلک

در این فیلم برای اولین بار جهان های موازی در دنیای DC نشون داده میشه.بن افلک و مایکل کیتن دوباره در نقش بتمن در این فیلم حضور دارن.تولید این فیلم مشکلات زیادی رو در این چند سال پشت سر گذاشت.ابتدا در سال ۲۰۱۵ فیل لورد و کریس میلر برای نویسندگی این فیلم استخدام شدند.اما بعد ست گراهام اسمیت برای نویسندگی و کارگردانی این فیلم انتخاب شد و در نهایت در سال ۲۰۱۶ ار این فیلم کنار گذاشته شد.بعد از او ریک فاموییوا جایگزین او شد.ریک فاموییوا در تلاش برای تغییرات زیادی در جهت ایجاد خلاقیت در اثر بود که در نتیجه ی این تلاش ها در همان سال کنار گذاشته شد.از آنجا که قرار بود در سال ۲۰۱۷ فیلمبرداری این فیلم شروع بشه با وجود این اتفاقات وارنر کمی آروم تر پیش رفت و برنامه ریزی ها رو تغییر داد.در سال ۲۰۱۸ جان فرنسیس دلی و جاناتان گلدشتاین به عنوان کارگردان انتخاب شدن.اما میلر مشغول فیلمبرداری فیلم Fantastic Beasts 3 بود و فیلمبرداری فیلم فلش دوباره عقب افتاد.در سال ۲۰۱۹ خبر هایی درمورد اختلاف نظر جان فرنسیس دلی و جاناتان گلدشتاین با میلر درمورد حال و فضای فیلم پخش شد.میلر انتظار فیلمی تاریک و غم انگیز داشت ولی جان فرنسیس دلی و جاناتان گلدشتاین فضای فیلم را کمدی تر میخواستن.اینجا بود که وارنر به میلر پیشنهاد داد تا فیلمنامه خودش رو به کمک گرانت موریسون بنویسه تا ذهنیتش رو به وارنر نشون بده.که در نهایت وارنر از فیلمنامه میلر خوشش نیومد.سپس در همون سال جان فرنسیس دلی و جاناتان گلدشتاین خودشون از پروژه کنار کشیدن و در نهایت اندی موشیتی کارگردان این فیلم شد.و کریستینا هادسن به عنوان نویسنده انتخاب شد.قرار بود در سال ۲۰۲۰ فیلمبرداری این فیلم شروع بشه که باز هم بخاطر ویروس کرونا عقب افتاد.


Shazam!: Fury of the Gods

تاریخ انتشار: 4 نوامبر 2022 / 13 آبان 1401

کارگردان: دیوید اف سندبرگ

بازیگران: ذکریا لوی، آشر انجل،آدام برودی، جک دیلان گریزر و فیت هرمان

نسخه اصلی شزم تونست موفقیت مالی خوبی رو به دست بیاره و نظر مثبت هواداران رو به همراه داشت.همچنین هنری گیدن نویسنده نسخه اصلی نویسندگی دنباله ی این فیلم رو هم به عهده داره.جزئیات زیادی از داستان این دنباله منتشر نشده ولی اکثر بازیگر های نسخه ی اصلی تو این دنباله حضور دارن.


Aquaman 2

تاریخ انتشار: 16 دسامبر 2022 / 25 آذر 1401

کارگردان: جیمز وان

بازیگران: جیسن موموآ، امبر هرد، یحیی عبد المتین

یکی از مورد انتظار ترین فیلم های DC فیلم Aquaman 2 هست. نسخه ی اصلی آکوامن تونست با درآمد بیش از 1.14 میلیارد دلار یه موفقیت عالی به دست بیاره.دیوید لزلی جانسون مک گولدریک نویسنده ی قسمت اول نویسندگی این قسمت رو هم برعهده داره.جیمز وان قبلا گفته بود که اگر فیلمنامه خوبی برای Aquaman 2 وجود نداشته باشه به این پروژه حضور پیدا نمیکنه.حال جیمز وان به عنوان کارگردان و دیوید لزلی جانسون مک گولدریک به عنوان نویسنده انتخاب شدن.


Batgirl

تاریخ انتشار: نامشخص

کارگردان: نامشخص

بازیگران: نامشخص

وارنر در سال ۲۰۱۷ جاس ویدن رو به عنوان کارگردان بتگرل انتخاب کرد.اما در سال ۲۰۱۸ جاس ویدن از کارگردانی این فیلم انصراف داد.جاس ویدن گفت که یک سال طول کشید تا بفهمه که داستانی برای این فیلم نداره.جدیدا شایعاتی پخش شده که وارنر یه فیلم ساز زن رو برای این کار دعوت میکنه.این شایعات وقتی جدی تر شدن که وارنر کریستینا هادسن رو به عنوان نویسنده استخدام کرد.در حال حاضر این پروژه در حال توسعه هست و هنوز خبر دیگه ای ازش منتشر نشده.


The Trench

تاریخ انتشار: نامشخص

کارگردان: نامشخص

بازیگران: نامشخص

بعد از موفقیت فیلم Aquaman و با توجه به علاقه جیمز وان به ژانر وحشت وارنرتصمیم گرفت دنیای ترنچ به نمایش بزاره.این فیلم قراره ترسناک تر از چیزی که در Aquaman دیدیم باشه ولی قراره با بودجه ی کمتری ساخته بشه.نواح گاردنر و ایدن فیتزجرالد به عنوان نویسنده و جیمز وان به عنوان سازنده در این پروژه حضور دارن.در حال حاضر این پروژه در حال توسعه هست و هنوز خبر دیگه ای ازش منتشر نشده.


Justice League Dark

تاریخ انتشار: نامشخص

کارگردان: نامشخص

بازیگران: نامشخص

در سال ۲۰۱۶ داگ لیمان به عنوان کارگردان لیگ عدالت تاریک استخدام شد اما در سال ۲۰۱۷ از پروژه جدا شد.همچنین گی‌یرمو دل تورو فیلمنامه ای برای این فیلم نوشت اما بعد از پروژه جدا شد.در حال حاضر این پروژه در حال توسعه هست و هنوز خبر دیگه ای ازش منتشر نشده.


Green Lantern Corps

تاریخ انتشار: نامشخص

کارگردان: نامشخص

بازیگران: نامشخص

در سال ۲۰۱۷ وارنر دیوید اس گویر و جاستین رودز رو انتخاب کرد تا نوشتن فیلمنامه ی این فیلم رو شروع کنن.سال ۲۰۱۸ هم اعلام شد که جف جانز نوشتن فیلمنامه رو برعهده گرفته.این فیلم قراره یه ریبوت باشه و احتمالا رایان رینولدز در این فیلم حضور نداره.گویا داستان این فیلم هم اینظوره که هال جوردن و جان استوارت در تلاش برای متوقف کردن یه سلاح مرگبار هستن.این پروژه در حال توسعه هست و هنوز خبر دیگه ای ازش منتشر نشده.


New Gods

تاریخ انتشار: نامشخص

کارگردان: ایوا دوورنی

بازیگران: نامشخص

در سال ۲۰۱۸ اعلام شد که ایوا دوورنی میخواهد برای DC فیلمی به نام New Gods بسازد. خدایان جدید داستان گروهی از خدایان که بعد از رگناروک و نابودی خدایان قدیمی قیام میکنند.همچنین در این فیلم شاهد دارک ساید خواهیم بود.اما هنوز داستان دقیق این فیلم مشخص نیست.این پروژه در حال توسعه هست و هنوز خبر دیگه ای ازش منتشر نشده.


Static Shock

تاریخ انتشار: نامشخص

کارگردان: نامشخص

بازیگران: نامشخص

وارنر در DC FanDome تایید کرد که ساخت یک فیلم براساس شوک استاتیک ساخته میشود.این پروژه در مراحل اولیه است و هیچ کارگردان،نویسنده و بازیگری برای آن انتخاب نشده.این پروژه در حال توسعه هست و هنوز خبر دیگه ای ازش منتشر نشده.


Blackhawk

تاریخ انتشار: نامشخص

کارگردان: نامشخص

بازیگران: نامشخص

این فیلم درمورد یک گروه از خلبانان جنگ جهانی دوم است و بر اساس کمیکی با همین نام ساخته میشه.قرار است استیون اسپیلبرگ به عنوان تهیه کننده حضور پیدا کنه.و حتی احتمال کارگردانی این فیلم توسط استیون اسپیلبرگ وجود داره.این پروژه در حال توسعه هست و هنوز خبر دیگه ای ازش منتشر نشده.


Supergirl

تاریخ انتشار: نامشخص

کارگردان: نامشخص

بازیگران: نامشخص

سال ۲۰۱۸ مشخص شد که وارنر قصد ساخت فیلم سوپرگرل رو داره و ارن اوزیل برای نوشتن فیلمنامه انتخاب شده.این پروژه در حال توسعه هست و هنوز خبر دیگه ای ازش منتشر نشده.


Nightwing

تاریخ انتشار: نامشخص

کارگردان: کریس مک کی

بازیگران: نامشخص

سال ۲۰۱۷ کریس مک کی به عنوان کارگردان و بیل دابک به عنوان نویسنده این فیلم انتخاب شدن.قرار بود فیلمبرداری این فیلم در سال ۲۰۱۸ شروع بشه اما تا به امروز خبری از فیلمبرداری این فیلم نبوده.این پروژه در حال توسعه هست و هنوز خبر دیگه ای ازش منتشر نشده.


Blue Beetle

تاریخ انتشار: نامشخص

کارگردان: آنجل مانوئل سوتو

بازیگران: نامشخص

سال ۲۰۱۸ مشخص شد فیلمی بر اساس شخصیت بلو بیتل ساخته خواهد شد.و گریس دانه الکوسر نوشتن فیلمنامه ی این فیلم را بر عهده داره.این پروژه در حال توسعه هست و هنوز خبر دیگه ای ازش منتشر نشده.


نظر شما درمورد این فیلم ها چیه؟به نظرتون کدوم فیلم DC از همه بهتره؟

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *