خلاصه نقد های فیلم In the Earth

خلاصه نقد های فیلم In the Earth

فیلم In the Earth  (در زمین) داستان یک دانشمند و پارکبان است که زمانی که دنیا درگیر ویروسی مرگبار است به منظور راه اندازی تجهیزاتی پا به جنگلی مخوف می گذارند؛ اما همانطور که پیش می روند ماجراجویی آنها به یک ماجراجویی ترسناک تبدیل می شود…

همچنین بخوانید: خلاصه نقدهای فیلم The Unholy

کارگردان: بن ویتلی

بازیگران: جوئل فرای، ریس شیرسمیت، هیلی اسکوایرز و …

تریلر فیلم In The Earth رو هم توی ویدیو یوتیوب ببیند .

تاد مک کارتی از دِدلاین هالیوود دیلی:

بن ویتلی بریتانیایی که متخصص فیلم های خشن- ترسناک است یک پیاده روی خسته کننده به داخل جنگل را به ما نشان می دهد؛ یک ماجراجویی کند با شخصیت های کسل کننده و مجروحیت های متوالی و ناخوشآیند. میزان تخیل و غافلگیری آن کم است.

هانا وودهِد از لیتِل وایت لایز:

این فیلم انگار ترکیبی از فیلم های «Kill list» و « A Field in England» است؛ اما با لحظه هایی به مراتب ترسناک تر، لحظاتی که از همان صحنه اول شما را درگیر خود می کنند.

جیسون بیلی از دِ پلی لیست:

«در زمین» یک شکست کامل محسوب نمی شود؛ لحظاتی از کمدی تلخ در آن وجود دارد و طرفداران این قطعا ژانر از تصاویر خارق العاده و لحظه های ترسناک آن لذت خواهند برد.

چاک بووِن از مجله اسلَنت:

بن ویتلی کارگردان به گونه طعنه آمیز شخصیت هایی را که از ویروس به جنگل پناه برده اند به ما نشان می دهد و زمانی که آنها به جنگل ورود می کنند می فهمیم که طبیعت راه های زیادی برای نشان دادن خشم خود دارد.

بنجامین لی از گاردین:

گرچه این فیلم یک پیروزی کامل محسوب نمی شود؛ اما «در زمین» قدمی ضروری در مسیر درست برای ویتلی کارگردان است.

رابی کالین از دیلی تلگراف:

ویتلی و همکارانش اثری تولید کرده اند که برای بسیاری از ما حتی تصور آن غیر ممکن است؛ یک فیلم به شدت سرگرم کننده که ریشه های آن را می توان در عصر حاضر یافت.

نمایش ویدیو
مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *