خلاصه نقدهای فیلم Bloodthisty

خلاصه نقدهای فیلم Bloodthisty

فیلم Bloodthirsty (خونخوار) داستان یک خواننده-ترانه سرای جوان موسیقی ایندی به نام «گِرِی» است که برای همکاری با تهیه کننده ای بدنام به نام «وان دَنیلز» همراه با دوست دختر خود به استودیوی او در جنگل دعوت می شود؛ بعد از عزیمت به آنجا، گِرِی کم کم متوجه تغییراتی در خود می شود تغییراتی که از هویت واقعی او پرده بر می دارند…

کارگردان: اِمیلا موزِز

بازیگران: لورن بیتی، گِرِگ بریک، کاترین کینگ سو

همچنین بخوانید: خلاصه نقدهای فیلم The Unholy

کریستی پوچکو از پاجیبا:

«خونخوار» سفری هیجان انگیز، باشکوه و پر از خون را برای شما تصویر می کند؛ البته با قلبی تاریک که در بطن خود به شدت می تپد.

اسکات وینبرگ از تریلیست:

مانند بسیاری از فیلم های ترسناک که هوشمندانه ساخته شدند، «خونخوار» به روال معمول شروع شده و بعد مسیر های خلاق خود را دنبال می کند. فیلم تاثیر گذاریست.

تریسی اَلن از وبسایت پاپ هارِر:

«خونخوار» در واقع داستان زنیست که به آرامی به هویت اصلی خود که هویتی فراطبیعیست پی می برد؛ وجودی که بین هویت او و وجهه انسانی اش سایه می اندازد.

مت دونیتو از وات تو واچ:

این فیلم از هیولای درون ما پرده بر می دارد و این سوال را در ذهن متبادر می کند که آیا این هیولا (تاریکی درونی انسان) اجازه بارها و بارها به سطح آمدن را دارد یا خیر؟

جوی کیوگ از ویکِد هارِر:

فیلمِ موزِز کارگردان برداشتی تازه از افسانه قدیمی و لگدمال شده خوش آشام هاست؛ کاری که بسیاری از کارگردان ها قبل از او برای عملی شدن آن تلاش کرده اند. مسلماٌ با شواهد موجود هنوز می توان از دل این افسانه قدمی داستان هایی جدید بیرون کشید.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *