خلاصه نقدهای انیمیشن The Mitchells vs.the Machines

خلاصه نقدهای انیمیشن The Mitchells vs.the Machines

انیمیشن The Mitchells vs.the Machines (خانواده میچل بر علیه ربات ها) داستان خانواده ایست که برای بردن دخترشان به کالج راهی سفری جاده ای می شوند؛ آنها که این سفر را به چشم فرصتی برای احیای روابط خانوادگی خود می بینند، بزودی خود را در میان جنگی آخرالزمانی بر علیه ربات ها می یابند و باید برای نجات بشریت تلاش کنند…

 

کارگردان: مایکل ریاندا

صداپیشگان: مایکل ریاندا، ابی جاکوبسون، دنی مک براید، اریک اندره و…

سیمران هانس از آبزِروِر:

انتخاب الیویا ان به عنوان صدا پیشه هوش مصنوعی شیطانی اولین نشانه نبوغ در این انیمیشن پر زرق و برق است که به تهیه کنندگی فیل لُرد و کریس میلر عرضه شده است.

رابرت دنیلز از لس آنجلس تایمز:

انیمیشن شیرین «خانواده میچل بر علیه ربات ها» تا حد زیادی از بدترین کلیشه های این ژانر دوری می کند تا در ماجراجویی تکان دهنده با اِلِمان های آخر الزمانی اشکمان را در بیاورد.

بیلگِه عَبیری از مجله نیویورک:

به نظر می رسد این انیمیشن در پاره ای از موارد قادر نیست تا بیش از یک دقیقه به موضوعی واحد بپردازد؛ اما طراحی احساسی و مسیر حرکت آن کاملاً واضح است و هرج و مرج موجود در آن به عنوان بخشی از طراحی کلی آن پذیرفته می شود.

باب استراوس از سانفرانسیسکو کرونیکلز:

زیبایی کلی فیلم ترکیبی دلپذیر از نقاشی های طبیعت گرایانه ، طرح های کارتونی و آینده گرایی مجله «هِوی متال» است.

گِلِن وِلدون از ان پی آر:

بطور خلاصه این انیمیشن موفق می شود تا حساسیتی را بر انگیزد که به مراتب تاریک تر، تند تر و متفاوت تر از همه انیمیشن های دیگریست که برای کودکانتان پخش می کنید.

مایا فیلیپز از نیویرک تایمز:

«خانواده میچل بر علیه ربات ها» علاوه بر داشتن شخصیت های عجیب و خنده دار از ترکیب فیلمنامه ای پر از دیوانگی، با ریتم اکشن و تصاویری دقیق و شیفته کننده بهره می برد.

آدام گراهام از دیترویت نیوز:

اثری پر جنب و جوش، پر زرق و برق و درخشان با درون مایه ای درباره فناوری، روابط اجتماعی و خانواده است.

نِل مینو از مووی مام:

نه تنها تماشای این انیمیشن هیجان انگیز و لذت بخش است بلکه واقع مهمی (که اغلب نادیده اش میگیرم) را نیز به ما یادآوری می کند: خانواده ها عجیب هستند؛ بله حتی خانواده شما!

بَری هِرتز از گلوب اَند مِیل:

هم به اندازه کافی خنده دار، رنگارنگ، بامزه و شیرین است تا کودکان زیر 12 سال از آن لذت ببرند؛ هم آنچنان هوشمندانه، کنایه دار، خود آگاه کننده و از نظر عاطفی پیچیده است تا حتی بزرگسالانی که به ندرت مجذوب این نوع فیلم ها می شوند را در اتاق نگه دارند و جذبشان کند.

بِن تراویس از مجله اِمپایِر:

هم یک ماجراجویی هیجان انگیز و پر التهاب خانوادگی و هم تحکیم یک زبان بصری رادیکال جدید در انیمیشن های سینمایست.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *