خلاصه نقدهای انیمیشن Raya and the Last Dragon

خلاصه نقدهای انیمیشن Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon (رایا و آخرین اژدها) روایت جنگجویی به نام رایا در قلمرویی معروف به کوماندرا است که تلاش دارد آخرین اژدها را پیدا کند…

کارگردانان: دان هال، کارلوس لوپز استرادا

صداپیشگان: کلی مری ترن، آکوافینا، جما چان و…

تریلر انیمیشن Raya and The Last Dragon


 

 

آجا رومانو از ووکس:

رایا به خودی خود یک قهرمان فوق العاده است، با اختلاف یکی از محبوب ترین پرنسس های دیزنی از نگاه من، با اینهمه باید اذعان کنم که در اواخر تماشای فیلم از حجم زیاد استعاره ها بکار رفته در آن کلافه شدم.

 

لییندزی بَحر از اَسوشییِتِد پِرِس:

این فیلم بهترین فیلم فمنیستی است که پیام هایش را به زور به خورد شما نمی دهد. رایا بدون نیاز به اغراق در فیلم نامه، عالی است و همین بی نیازی است که به نفعش تمام می شود.

 

دیوید فییِر از رولینگ اِستون:

فیلم در واقع سفر قهرمانی کتابی (اقتباس شده از کتاب) است؛ با اینحال آنچه درست به نظر نمی رسد فعل و انفعالات بین شخصیت جنگجو و شخصیت خردمند آن است که باعث می شود این داستانِ با درون مایه قوی به اثری خسته کننده و برگرفته از فرهنگ عامه تبدیل شود.

 

الیسون ویلمور از مجله نیویورک:

Raya and the last dragon یادآور تمام آن ویژگی است که دیزنی در دوران اوج خود عرضه می کرد، طراحی جذاب شخصیت ها، خلق دنیایی خیالی و کارهای خلاقانه.

 

جی اَلِن جانسون از سانفرانسیسکو کرونیکِل:

به عنوان یک اثر انیمیشنی کلاسیک، Raya and the last dragon بسیار ماهرانه توازنی از احساسات، شوخ طبعی و سیاست های اجتماعی را در پس زمینه ای از جذابیت بصری چشم نواز و سورئال به نمایش می گذارد.

 

بن تراویس از مجله اِمپایِر:

دیزنی حماسه ای پر انرژی و اکشن-فانتزی را با قهرمان انقلابی دیگر به ما عرضه کرده. رایا عالیست، ادامه داستان این پرنسس را بسازید.

 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *