بهترین نقش های تلویزیونی پدرو پاسکال

بهترین نقش های تلویزیونی پدرو پاسکال

پدرو پاسکال (Pedro Pascal) در سریال های دوست داشتنی زیادی حضور داشت.از مندولورین (The Mandalorian) تا بازی تاج و تخت (Game of Thrones). پدرو پاسکال همچنین در سال گذشته با بازی در فیلم زن شگفت انگیز ۱۹۸۴ (Wonder Woman 1984) با نقش مکسول لرد نظر مثبت مخاطبان را جلب کرد.به طوری که بسیاری حضور پاسکال رو در این فیلم به عنوان بهترین بخش فیلم میدونن.او قبل از بازی در نقش های بزرگ در فیلم های سینمایی،در چندین سریال محبوب حضور داشت.او فعالیت بازیگری خودش رو از این سریال ها شروع کرد و حتی شهرت خودش رو کم کم از این سریال ها به دست آورد.در حالی که در این سریال ها به عنوان یک نقش کوچک یا یک شخصیت اصلی بازی میکرد،استعدادهای خودش رو نشون داد و این نقش ها بهش کمک کردن تا به یک بازیگر مشهور تبدیل بشه.

بهترین نقش های تلویزیونی پدرو پاسکال

تو لیست زیر بهترین نقش های تلویزیونی (سریال) پدرو پاسکال رو معرفی میکنیم.این لیست بر اساس امتیازات IMDb تنظیم شده.


Nikita (2010-2013) -10

بهترین نقش های تلویزیونی پدرو پاسکال

امتیاز: 7.7

نیکیتا” یک آدم کش حرفه ایه که تصمیم گرفته یک سازمان مخفی آمریکایی رو متوقف کنه.سازمانی که کارش تبدیل کردن نوجوانان فقیر به قاتلین حرفه ایه.پدرو پاسکال فقط در یک قسمت در این سریال ظاهر شد.و بازی قابل قبول و قانع کننده ای داشت.


9- Lights Out (2011)

بهترین نقش های تلویزیونی پدرو پاسکال

امتیاز: 8.0

پاتریک لیری” قهرمان سابق بوکس با دوران بازنستگی دست و پنجه نرم میکنه و همراه خانوادش زندگی میکنه.با این حال مشکلات مالی باعث میشن که پاتریک برای خرج های زندگیش،برگشت به حرفه ی قدیمیش رو در نظر بگیره.پدرو پاسکال در چهار قسمت در نقش ”عمر” در این سریال ظاهر شد.


8- Law & Order: Special Victims Unit (1999)

بهترین نقش های تلویزیونی پدرو پاسکال

امتیاز: 8.0

قانون و نظم: واحد قربانیان ویژه” یک سریال پرطرفدار در آمریکاست.داستان این سریال مربوط به ماجراهای اداره پلیس و دادستانی شهر نیویورکه.این سریال برگرفته از سریال اصلی قانون و نظمه که بیست سال پیش پخشش شروع شد.پدرو پاسکال فقط در یک قسمت به عنوان نماینده ویژه ”گریر” ، پلیس فاسدی که درگیر یک قتل بود،ظاهر شد.


7- The Mentalist (2008-2015)

بهترین نقش های تلویزیونی پدرو پاسکال

امتیاز: 8.1

داستان سریال در رابطه با ”پاتریک جین” است که در تعقیب ”رد جان” یه قاتل زنجیره ایه که همسر و دخترش رو به قتل رسونده.همچنین به عنوان مشاور با اداره تحقیقات کالیفرنیا همکاری میکنه و با قدرتش در تحلیل رفتارها و روانکاوی،قاتلین رو به دام میندازه.پدرو پاسکال در فصل ششم این سریال در نقش ”مارکوس پایک” و در هفت قسمت ظاهر شد.


6- Buffy The Vampire Slayer (1997-2003)

بهترین نقش های تلویزیونی پدرو پاسکال

امتیاز: 8.2

داستان سریال درمورد ”بافی سامر” ، آخرین زن جوان خون آشام کش است.پدرو پاسکال فقط در یک قسمت به عنوان ”ادی” ، اولین شخصی که بافی در دانشگاه با او دوست شد،ظاهر شد.در آن زمان پاسکال با نام ”پدرو بالماچدا” شناخته میشد.


5- The Good Wife (2009-2016)

بهترین نقش های تلویزیونی پدرو پاسکال

امتیاز: 8.3

داستان سریال درباره آلیشیا فلاریک است که همسر یک سیاستمداریست که زندانی شده است.آلیشیا که سالهاست بعد از ازدواج فعالیت حقوقی نداشته به دلیل مشکلات مالی بعد از حدود ده سال دوباره شغل وکالت رو در یک شرکت حقوقی شروع میکنه.پدرو پاسكال در نقش ”ناتان لندری” ، كه دستیار وكیل ایالت بود در این سریال بازی کرد.او برای دو فصل ظاهر شد و عملکرد چشمگیر و خوبی داشت.


4- Homeland (2011-2020)

بهترین نقش های تلویزیونی پدرو پاسکال

امتیاز: 8.3

طی یک عملیات در عراق توسط نیروهای ویژه آمریکا،مردی پیدا میشود که هشت سال پیش مرگش اعلام شده بود.و در این هشت سال اسیر نیروهای القاعده بود و بر اثر تصادف توسط نیروهای ویژه پیدا میشود.اما همه چیز به همین سادگی نیست.پدرو پاسکال فقط در یک قسمت به عنوان ”دیوید پورتیلو” حضور داشت.شخصیت وی بخشی از کمیته انتخاب سنا بود.با این حال بازی خوب و قانع کننده ای داشت.


3- The Mandalorian (2019)

بهترین نقش های تلویزیونی پدرو پاسکال

امتیاز: 8.8

یه مندلورین تنها که درد و رنج های زیادی کشیده تو یک کهکشان دور افتاده و دور از اقتدار جمهوری جدید سرگردونه و مشغول شکار خلافکاراست.اما با ورود یه بچه به زندگیش تصمیم جدیدی میگیره و همه جوره سعی میکنه تا به هدفی که تو ذهنش شکل گرفته برسه.پدرو پاسکال نقش اصلی سریال رو برعهده داره و این سریال تونسته نظر مثبت منتقدان و مخاطبان رو جلب کنه.


2- Narcos (2015-2017)

بهترین نقش های تلویزیونی پدرو پاسکال

امتیاز: 8.8

داستان سریال حول محور دو شخصیت اصلی به نام های پابلو اسکوبار رئیس یک گروه خلافکار کلمبیایی و خاویر پینا یک مامور مکزیکی میگذره.پینا طی یک ماموریت به کلمبیا فرستاده میشه تا اسکوبار رو دستگیر کنه.این سریال محصول شبکه نتفلیکس است که پخشش از سال 2015 شروع شده.این سریال در رتبه چهل و پنجم برترین محصولات تلویزیونی در سایت IMDB قرار داره.پدرو پاسکال اولین نقش اصلی خودش رو در نقش خاویر پنیا،به عنوان یکی از عوامل واقعی DEA برعهده گرفت.شخصیت واقعی خاویر پنیا نیز یکی از مشاوران این سریال بود.بازی خوب پاسکال منجر به بازگشت شخصیتش تو فصل سوم شد.و نظر مثبت منتقدان و مخاطبان رو به همراه داشت.


1- Game Of Thrones (2011-2019)

بهترین نقش های تلویزیونی پدرو پاسکال

امتیاز: 9.3

داستان درمورد هفت خاندان اشرافی است که برای حاکمیت بر سرزمین افسانه ای وستروس با یکدیگر در حال جنگ هستن.خاندان استارک ، لنیستر و باراثیون برجسته ترین اونها هستن.پدرو پاسکال در فصل چهارم بازی تاج و تخت به عنوان شاهزاده ای با اعتماد به نفس به نام ”اوبرین مارتل” ظاهر شد.اگرچه این بازیگر فقط برای هفت قسمت ظاهر شد ولی با توجه به بازی خوبش و شخصیت دوست داشتنیش توی سریال،به یکی از بهترین شخصیت های سریال تبدیل شد.


نظر شما در مورد این بازیگر چیه؟بهترین فیلم یا سریالی که از پدرو پاسکال دیدید چی بود؟

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *