بهترین انیمیشن های قرن 21 براساس متاکریتیک

بهترین انیمیشن های قرن ۲۱ براساس متاکریتیک

انیمیشن ها دنیاهای عجیب و اسرارآمیز و جادویی رو بهمون معرفی میکنن . دنیاهایی که خیلی از بهترین و بزرگترین و پرهزینه‌ترین فیلم های هالیوودی هم نمیتونن ذره‌ای از اون رو برامون به نمایش بذارن . اگه از علاقمندان و عاشقان دنیای انیمیشن ها هستید احتمالا تمام انیمیشن های این لیست رو دیدید اما مرور دوباره اون ها خالی از لطف نیست .

لیست زیر ۱۳ تا از بهترین انیمیشن های برتر قرن ۲۱ به براساس امتیاز متاکریتیک رو بهتون معرفی میکنه .

 

WolfWalkers

امتیاز: ۸۷

2020

یک جوان با پدرش راهی سفر برای از بین بردن آخرین گله گرگ ها می شود که این بین با دختری از یک قبیله مرموز آشنا می شود . دختری که شایعه شده شب ها تبدیل به گرگ می شود .

Anomalisa

امتیاز: ۸۸

2015

داستان درباره یک شبانه روز از زندگی افسرده‌ی مایکل استون است .

Up

امتیاز: ۸۸

2009

یک پیرمرد که همسرش را از دست داده با وصل کردن هزاران بادکنک به خانه‌اش راهی مکانی با نام آبشار بهشت شده و به شکلی اتفاقی پسرکی نیز همسفر او می شود .

The Tale of Princess Kaguya

امتیاز: ۸۹

2013

یک زوج مزرعه دار دخترکی را میان نی زارها پیدا میکنند . با گذشت زمان، دخترک تبدیل به جوانی جذاب می شود که هرکسی را مجذوب خود می کند . حالا او باید با سرنوشت خود روبرو شود .

The Incredibles

امتیاز: ۹۰

2004

خانواده‌ای ابرقهرمان که سعی میکنند یک زندگی معمولی داشته باشند به ناچار وارد یک نبرد می شوند .

Finding Nemo

امتیاز: ۹۰

2003

داستان درباره سفر یک دلقک ماهی برای پیدا کردن پسر گمشده‌اش است .

It's Such a Beautiful Day

امتیاز: ۹۰

2012

این انیمیشن درباره شخصیتی بنام بیل است . بیل تلاش می‌کند تا روح و روان درهم شکسته خود را درست کند .

The Triplets of Belleville

امتیاز: ۹۱

2003

پسرکی که با مادربزرگش زندگی میکند بخاطر علاقه به دوچرخه گوشه گیر شده . مادربزرگ با کشف بریده روزنامه‌ها و عکس‌های مربوط به دوچرخه، برای خارج کردن او از وضع فعلی، برایش یک سه چرخه می‌خرد. پسر بچه آنقدر به دوچرخه سواری علاقه نشان می‌دهد که در جوانی در مسابقات فرانسه شرکت می‌کند، اما ناگهان توسط یک گروه مافیایی دزدیده می‌شود .

Toy Story 3

امتیاز: ۹۲

2010

اندی اکنون به ۱۷ سالگی رسیده و تا سه روز دیگر وارد دانشگاه می‌شود. تمام اسباب‌بازی های او نگران آینده نامعلوم خود هستند .

Inside Out

امتیاز: ۹۴

2015

رایلی بخاطر شرایط خانوادگی، مجبور می شود به همراه پدر و مادرش به سان فرانسیسکو نقل مکان کند . این شروع تجربه احساسات و عواطف و تجربیات جدید برای رایلی است .

WALL-E

امتیاز: ۹۵

2009

سال ها از زمان ترک زمین توسط انسان ها گذشته و تنها یک ربات آشغال جمع کن با نام Wall E در زمین ساکن است تا اینکه یک ربات پیشرفته برای جستجوی حیات به زمین باز میگردد .

Spirited Away

امتیاز: ۹۶

2001

چیهیرو و خانواده‌اش درحال نقل مکان هستند که مسیر را گم کرده و به تونلی برمیخورند . بعد از تونل به مکانی سرسبز و شهری اعجاب انگیز اما خالی از شکنه برمیخورند . شهری که درواقع استراحتگاه اشباح و خدایان ژاپنی است .

Ratatouille

امتیاز: ۹۶

2007

داستان درباره استعداد و تلاش های یک موش بردی تبدیل شدن به یک سرآشپز در پاریس است .

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *