اگر فیلم Greenland رو دوست داشتید؛ این ۱۰ فیلم برای شماست

اگر فیلم Greenland رو دوست داشتید؛ این ۱۰ فیلم برای شماست

فیلم Greenland با بازی جرارد باتلر که در سال ۲۰۲۰ اکران شد داستان جان گریتی به همراه همسر و پسرش رو روایت میکنه که در میان اخبار نابودی شهرها بر اثر برخورد قطعات ستاره دنباله دار به دنبال پیدا کردن یک سرپناه هستن و این بین باید با بی قانونی حاکم بر جهان و بهترین و بدترین حالت های انسان ها روبرو بشن .

اگر فیلم Greenland به کارگردانی ریک رومن ووگ رو دوست داشتید یا به داستان های بقا و تلاش برای زنده موندن علاقه دارید، بد نیست نگاهی به ۱۰ فیلمی که در ادامه معرفی میکنیم داشته باشید .

 

War Of The Worlds

کارگردان: استیون اسپیلبرگ

2005

زمین مورد حمله موجوداتی فضایی با ظاهری شبیه به عنکبوت قرار گرفته و در این بین خانواده‌ای تلاش داره از این وضعیت به وجود اومده جون سالم بدر ببره .

Underwater

کارگردان: ویلیام اوبنک

2020

یه گروه محقق برای یک شرکت حفاری در سازه‌ای کف اقیانوس کار می کنند، بعد از اینکه زلزله‌ای کف اقیانوس اقامتگاه اون ها رو تقریبا به نابودی می کشونه، باید برای زنده موندن و فرار از کف اقیانوس راهی پیدا کنند .

Geostorm

کارگردان: دین دولین

2017

بعد از رخدادهای طبیعی و جغرافیایی، سران کشورها شبکه‌ای پیچیده برای پایداری جو جغرافیایی زمین ایجاد می کنند، این سامانه دچار مشکل شده و خطرات جوی جدی تری برای زمین به وجود می آورد ...

Deepwater Horizon

کارگردان: پیتر برگ

2016

داستان در یک سکوی نفتی وسط اقیانوس اتفاق می افتد، وقتی که یکی از مهندسین علیرغم خطرات جانی که ممکن است برای کارکنان وجود داشته باشد حفاری را با دستگاهی که دچار مشکل شده ادامه می دهد و فاجعه به بار می آید و حالا ساکنین این سکوی حفاری باید راهی برای نجات جانشان پیدا کنند .

Dinosaur Extinction: Behind The Asteroid Impact Theory

2016

این فیلم مستند به دوران دایناسورها و تمام دلایل و تئوری های انقراض اون ها می پردازه .

The Belko Experiment

کارگردان: گریگ مکلین

2016

یک گروه ۸۰ نفره در یکی از آسمان خراش های ایالت کلمبیا گرفتار شده و توسط یک صدای مرموز دستور میگیرند تا یا وارد یک بازی مرگبار شده و یا کشته می شوند .

The Finest Hours

کارگردان: کریگ گیلسبی

2016

این فیلم براساس یک داستانی وقعی ساخته شده که یک طوفان باعث صدمه کشتی و گیر افتادن خدمه یک کشتی وسط اقیانوس می شود و ۴ نفر از گارد ساحلی برای نجات جان این افراد به سمت اقیانوس می روند .

#Alive

کارگردان: های چاو

2020

ویروسی ناشناخته تمام شهر سئول را فراگرفته و این بین دو جوان تمام افرادی که مبتلا نشده اند رو قرنطینه و برای کشف راه حل رهایی از این بیماری تلاش می کنند .

The Mountain Between Us

کارگردان: هانی ابو اسد

2017

دو مساور غریبه از هواپیمایی که در دل برف های یک کوه سقوط می کند باید با هم همراه شده تا از دل این کوهستان پوشیده از برف جان سالم بدر ببرند .

The Crazies

کارگردان: برک ایسنر

2010

منبع آب یک شهر کوچک توسط سمی مرموز آلوده شده که بعد از آشامیدن اهالی را به جنون کشانده و بعد از مدتی می کشد . آنها که آلوده نشده اند باید برای زنده ماندن از دیوانه ها تلاش کنند .

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *